Forma İmalat

Forma İmalatGTP Promosyon Forma imalat Firmamız Her renk, İstenilen adet, ve ölçülerde ucuz, kaliteli baskılı Futbol Basketbol Voleybol Kaleci formaları  firmanızın logosu ile promosyon tekstil ürünü İmal Etmektedir..

 

Türkiye geneline forma imalat ürünleri üretmekteyiz


Gtp Promosyon forma yaptırma konusunda kaliteli kumaşlardan imal ettiğimiz Promosyon Futbol Forma ürünlerimizi istediğiniz renk ve modelde tasarlamaktayız sizlere en iyi kurumsal forma imalatı hizmeti vermekteyiz. Her çeşit spor forma  ve toptan forma yaptırma işlerinizde yanınızdayız.
 

 

Promosyon toptan Forma İmalatı


 


Promosyon toptan forma tekstil ürünleri aslında oldukça geniştir. Ürünlerinin kullanım amacı genelde firmaların reklam yapması ya da çalışanlarına kendi firmalarına ait olmasını hissetmesi için kullanılmaktadır. Ürünlerimiz ve kumaşlar 1.sınıf kumaş kullanılmaktadır Promosyon basketbol forması ürünleri genel olarak bere, işçi elbisesi, şapka gibi ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünlerin üzerine reklam için firmanın logosu ya da reklam figürleri eklenmektedir.
Çalışanlar bu kıyafetler sayesinde her işe gittiklerinde aslında doğal olarak firmanın reklamını da yapmaktadır. Forma yaptırma için web sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Promosyon kıyafetlerinin hangisinin seçileceği aslında tamamen firmanın amacına yönelik olarak değişir. Eğer firma reklam için Özel forma imalatı üretilmek isteniyorsa genelde şapkalardan faydalanılır. Ancak çalışanlara kıyafet verilmesi isteniyorsa bu durumda genel olarak uygun tişörtlerin üretimi sağlanır.

 

 

Forma Modelleri Kaç Çeşittir?

 

Forma Modelleri çeşit olarak Basketbol, Voleybol, Futbol, Hakem, ve Halı saha formalarıdır için ilk olarak hangi amaca yönelik olarak yapılacağı belirlenmelidir. Bazı firmalar kurumsal olabilmesi adına tamamen çalışanlarının kıyafetlerinin üretimini yapmaktadır. Bu üretim genel olarak tişört, yelek, şort çorap ya da şapkadan oluşmaktadır. Her çeşit özel spor tasarlama ve yaptırma işlerinizi Bazı durumlarda gömlek de sıklıkla üretilen promosyon kıyafetleri arasında yer almaktadır.Bütün olarak üretilen özel ürünler aslında çalışanlar için çok daha pratik olmaktadır. Halı sahada ve turnuvalarda resmi maçlarda okul takımlarına özel kuruluşların kurumsal firmalara  giymek için futbol  Çalışanların firmalarına daha çok bağımlı çalışmaları ve aidiyet duygusunu hissetmelerine de yardımcı olmaktadır.Halı saha Bu sayede çalışanlar çok daha yoğun bir şekilde çalışır. Aynı zamanda Türkiye’nin çok daha farklı yerlerinde firması olan işletmeler bu sayede reklam çalışması da yürütmektedir. Çünkü kıyafetlerin üzerinde firmanın logosunu ve reklam anahtarlarını bildiren kelimeler de yer almaktadır.

 

 

Ürünler Hangi Kumaşlardan İmal Edilmektedir?

 

Ürünler genel olarak kurumsal giyim için tercih edilmektedir. Kumaşlar yüksek performanslı olup mikrofiber dediğimiz polyester kumaşlardan üretilmektedir. Spor kıyafet üretiminde firmaların polyester tercih etmesinin sebebi ise, Vücuttaki teri kumaşın dış yüzeyine taşıyabilmesi ve terin hava ile temas edip vücudun kurumasını sağlamaktadır. Tüm çalışanlar aynı tür kıyafetleri giydiği zaman çok daha profesyonel bir ortam sağlanmış olur.
Aynı kıyafetler düzgün bir şekilde giyildiği zaman gelen müşteriler için de çok daha olumlu düşünceler barındırır. Bu sayede firmanın yapacağı hizmet ya da ürün satışları çok daha artışa geçecektir.Kıyafetler çalışanlar için hem yazlık hem de kışlık bir şekilde üretilmektedir. Bu sayede hava şartları ne olursa olsun çalışanlar çok daha rahat bir şekilde işlerine devam edilecektir. Kaliteli kumaşların tercih edilmesi de kıyafetlerin uzun süreli olarak kullanılmasını sağlar. Bu da firmanın ekonomisi adına oldukça önemlidir.

 

Bizi sosyal medya kanalı ile bulabilir sayfamızı gezip istek yollayabilirsinzi..

 

YouTube

WhatsApp

+90 212 415 86 88

Contact Us